Firma

iSecure to firma doradcza, której działalność skoncentrowana jest na zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem informacji, w szczególności zaś na ochronie danych osobowych, przygotowywaniu planów działań w sytuacjach szczególnych zagrożeń, przeprowadzaniu testów penetracyjnych, wdrażaniu normy ISO 27001 i obsłudze prawnej firm działających w Internecie. Usługi te uzupełniamy poprzez działaność szkoleniową oraz wydawniczą.

Firma działa na rynku nieprzerwanie od stycznia 2010 r., natomiast tworzący ją konsultanci posiadają bogate, ponad 9 letnie doświadczenie zawodowe, dzięki któremu możemy pochwalić się współpracą z wieloma czołowymi przedsiębiorstwami, w tym spółkami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych i międzynarodowymi korporacjami. W naszym portfolio znaleźć można także wiele mniejszych podmiotów, zwłaszcza działających w obszarze nowych technologii, ale nie tylko.

Nasi pracownicy są docenianymi na rynku specjalistami, o czym świadczą liczne publikacje na łamach prasy m.in. „PC World”, „Personel i Zarządzanie”, „Rzeczpospolita”, „Dziennik Gazeta Prawna”, „Marketing w praktyce”, „Marketer+” a także w wielu serwisach internetowych np. Wyborcza.biz, Nowoczesna Firma, Marketingowiec.pl, Interaktywnie.com i innych.

Zespół

Nasi pracownicy są docenianymi na rynku specjalistami, o czym świadczą liczne publikacje na łamach prasy m.in. „PC World”, „Personel i Zarządzanie”, „Rzeczpospolita”, „Dziennik Gazeta Prawna”, „Marketing w praktyce”, „Marketer+” a także w wielu serwisach internetowych np. Wyborcza.biz, Nowoczesna Firma, Marketingowiec.pl, Interaktywnie.com i innych. Osoby tworzące iSecure posiadają bogate, ponad 7 - letnie doświadczenie zawodowe, dzięki któremu możemy pochwalić się współpracą z wieloma czołowymi przedsiębiorstwami, w tym spółkami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych i międzynarodowymi korporacjami. W naszym portfolio znaleźć można także wiele mniejszych podmiotów, zwłaszcza działających w obszarze nowych technologii, ale nie tylko.

Partnerzy

Dysponujemy siatką wyspecjalizowanych, a przede wszystkim sprawdzonych partnerów, którzy - jeśli zachodzi taka potrzeba - są naszymi zaufanymi podwykonawcami. Z przyjemnością korzystamy z ich wiedzy, doświadczeń i narzędzi.

Kariera

Lubimy pracować z wartościowymi i interesującymi ludźmi, bo to oni świadczą o potencjale naszej firmy. Dlatego też nawet jeśli nie prowadzimy w danym momencie rekrutacji i tak z chęcią zapoznamy się z ciekawymi ofertami współpracy.

Jeśli zatem uważasz, że możesz wnieść do naszego zespołu jakieś ciekawe doświadczenia i zarazić nas swoją pasją, prześlij nam swoje CV na adres: kariera[at]isecure.pl

Pamiętaj, by dodać następującą klauzulę na temat zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów bieżącego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez iSecure Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 43 lok. 202, 00-680 Warszawa. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania oraz o tym, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.”

Aktualnie poszukujemy:

Specjalista/ka ds. ochrony danych osobowych

Specjalista/ka ds. Marketingu i Sprzedaży Szkoleń

Stażysta/ka w Zespole ds. Marketingu

Testy penetracyjne

Testy penetracyjne – ochrona przed włamaniami

Jedną z najlepszych metod ochrony przed atakami hakerskimi są testy penetracyjne. Mają one za zadanie pokazać, jakie niedoskonałości charakteryzują stosowany w infrastrukturze teleinformatycznej system zabezpieczeń. Usługa ta polega na przeprowadzeniu kontrolowanej próby włamania się do zgromadzonych zasobów danych. Można w ten sposób sprawdzić zarówno pojedyncze aplikacje i systemy, jak i skomplikowane środowiska informatyczne. Procedura jest dostosowana do wymagań i zapotrzebowań klienta i może polegać na próbie m.in. wykradzenia konkretnych danych, wtargnięcia do sieci prywatnych czy eskalacji przywilejów. Symulowane ataki pochodzą z określonych adresów sieci prywatnej bądź publicznej, według z góry ustalonego scenariusza lub bez informacji o charakterystyce stosowanych systemów. Testy penetracyjne powinny zostać zorganizowane tak, aby jak najdokładniej odzwierciedlały prawdziwą próbę ataku.

Dostawcy systemów informatycznych niestety zazwyczaj nie gwarantują ich pełnego bezpieczeństwa, dlatego klient sam musi o to zadbać. Stosowane współcześnie rozwiązania są jednak tak złożone, że ciężko jest zweryfikować ich skuteczność bez specjalistycznej wiedzy. Badania warto przeprowadzać regularnie, ponieważ intruzi wciąż wymyślają nowe metody włamań. Dzięki testom penetracyjnym, można dostrzec wiele różnych zagrożeń, również tych nieoczywistych.

Przeprowadzanie nowoczesnych testów penetracyjnych – iSecure Sp. z o.o.

Nasi specjaliści zbadają jakość zabezpieczeń w Państwa systemie, a także sprawdzą czy osoby, które na nim pracują, stosują się do procedur polityki bezpieczeństwa. Po zidentyfikowaniu obszarów podatnych na ataki, przygotujemy również listę zaleceń, jakie należy podjąć w celu ich poprawy. W swojej pracy łączymy metody manualne z automatycznymi, co pozwala nam oferować Państwu zaawansowane testy penetracyjne i najwyższy standard usług. Gwarantujemy naszym klientom rzetelną i kompleksową identyfikację zagrożeń informatycznych. Serdecznie zapraszamy do współpracy!