Firma

iSecure to firma doradcza, której działalność skoncentrowana jest na zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem informacji, w szczególności zaś na ochronie danych osobowych, przygotowywaniu planów działań w sytuacjach szczególnych zagrożeń, przeprowadzaniu testów penetracyjnych, wdrażaniu normy ISO 27001 i obsłudze prawnej firm działających w Internecie. Usługi te uzupełniamy poprzez działaność szkoleniową oraz wydawniczą.

Firma działa na rynku nieprzerwanie od stycznia 2010 r., natomiast tworzący ją konsultanci posiadają bogate, ponad 9 letnie doświadczenie zawodowe, dzięki któremu możemy pochwalić się współpracą z wieloma czołowymi przedsiębiorstwami, w tym spółkami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych i międzynarodowymi korporacjami. W naszym portfolio znaleźć można także wiele mniejszych podmiotów, zwłaszcza działających w obszarze nowych technologii, ale nie tylko.

Nasi pracownicy są docenianymi na rynku specjalistami, o czym świadczą liczne publikacje na łamach prasy m.in. „PC World”, „Personel i Zarządzanie”, „Rzeczpospolita”, „Dziennik Gazeta Prawna”, „Marketing w praktyce”, „Marketer+” a także w wielu serwisach internetowych np. Wyborcza.biz, Nowoczesna Firma, Marketingowiec.pl, Interaktywnie.com i innych.

Zespół

Nasi pracownicy są docenianymi na rynku specjalistami, o czym świadczą liczne publikacje na łamach prasy m.in. „PC World”, „Personel i Zarządzanie”, „Rzeczpospolita”, „Dziennik Gazeta Prawna”, „Marketing w praktyce”, „Marketer+” a także w wielu serwisach internetowych np. Wyborcza.biz, Nowoczesna Firma, Marketingowiec.pl, Interaktywnie.com i innych. Osoby tworzące iSecure posiadają bogate, ponad 7 - letnie doświadczenie zawodowe, dzięki któremu możemy pochwalić się współpracą z wieloma czołowymi przedsiębiorstwami, w tym spółkami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych i międzynarodowymi korporacjami. W naszym portfolio znaleźć można także wiele mniejszych podmiotów, zwłaszcza działających w obszarze nowych technologii, ale nie tylko.

Partnerzy

Dysponujemy siatką wyspecjalizowanych, a przede wszystkim sprawdzonych partnerów, którzy - jeśli zachodzi taka potrzeba - są naszymi zaufanymi podwykonawcami. Z przyjemnością korzystamy z ich wiedzy, doświadczeń i narzędzi.

Kariera

Lubimy pracować z wartościowymi i interesującymi ludźmi, bo to oni świadczą o potencjale naszej firmy. Dlatego też nawet jeśli nie prowadzimy w danym momencie rekrutacji i tak z chęcią zapoznamy się z ciekawymi ofertami współpracy.

Jeśli zatem uważasz, że możesz wnieść do naszego zespołu jakieś ciekawe doświadczenia i zarazić nas swoją pasją, prześlij nam swoje CV na adres: kariera[at]isecure.pl

Pamiętaj, by dodać następującą klauzulę na temat zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów bieżącego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez iSecure Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 43 lok. 202, 00-680 Warszawa. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania oraz o tym, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.”

Aktualnie poszukujemy:

Specjalista/ka ds. ochrony danych osobowych

Specjalista/ka ds. Marketingu i Sprzedaży Szkoleń

Stażysta/ka w Zespole ds. Marketingu