iSecure logo
Szkolenia i Edukacja – IOD, RODO

Szkolenia zamknięte

Szkolenie zamknięte to jedna z najlepszych form pozyskania wiedzy „szytej na miarę” dla konkretnego klienta. Proces przygotowania takiego warsztatu zawsze poprzedzamy badaniem potrzeb, gdzie potencjalni uczestnicy mają możliwość wskazać interesujące ich obszary. Dostosowany jest również czas trwania kursu, jego miejsce, a nawet forma, ponieważ jesteśmy w stanie zrealizować szkolenie zarówno jako spotkanie stacjonarne jak i wirtualne (webinarium).

Nasi trenerzy (Katarzyna Ułasiuk, Olga Skotnicka, Michał Sztąberek) to osoby posiadające długoletnie, bogate i praktyczne doświadczenie związane z doradztwem w zakresie ochrony danych osobowych, w tym poprzez wypełnianie obowiązków ABI (IOD). Dzięki temu klient otrzymuje pakiet wiedzy obejmującej najważniejsze zagadnienia prawne, IT, ale i te wynikające z dobrych praktyk (m.in. norma ISO 27001, wytyczne Grupy Roboczej Art. 29, wskazówki GIODO).

Od 2010 r., a więc od momentu w którym nasza firma powstała, zrealizowaliśmy setki szkoleń w zakresie ochrony danych osobowych – zarówno dla wielkich korporacji, jak i mniejszych firm, czy urzędów.

Kontakt
Michał Sztąberek
Prezes Zarządu