iSecure logo
Blog

Kurs ochrony danych osobowych przez e-mail

Kurs ochrony danych osobowych przez e-mail
Kategorie

Z końcem września planujemy wystartować z ciekawą, a przede wszystkim bezpłatną usługą – darmowym kursem ochrony danych osobowych poprzez e-mail. Żeby móc wziąć w nim udział wystarczy zapisać się na nasz newsletter (na stronie głównej www.isecure.pl na samym dole). Dzięki kursowi będzie można dowiedzieć się m.in. jakie obowiązki ciążą na każdym podmiocie, który przetwarza dane osobowe, co to jest umowa powierzenia przetwarzania danych, jak zgłosić wniosek do GIODO, a także jakie błędy najczęściej popełniają firmy przy zbieraniu informacji o osobach fizycznych.

Nie chcemy by kurs był zbyt uciążliwy i nadmiernie intensywny, także spodziewać się można 1 – 2 maili w ciągu miesiąca.

Już dziś serdecznie zapraszam do subskrypcji.

Podobne wpisy:

Powiększamy zespół

Nowa osoba w ekipie iSecure

Z nieukrywaną radością chcielibyśmy poinformować, że do zespołu iSecure dołączyła nowa osoba – Iwona Mackiewicz, która będzie odpowiedzialna w firmie za bezpośrednie relacje z Klientami oraz wsparcie sprzedaży usług znajdujących się w naszej ofercie.

Mobilesec - darmowa konferencja poświęcona bezpieczeństwu urządzeń i aplikacji mobilnych

Mobilesec – darmowa konferencja poświęcona bezpieczeństwu urządzeń i aplikacji mobilnych

Jak podkreśla wielu ekspertów i analityków, przyszłość technologii informatycznych należy do aplikacji i urządzeń mobilnych. Statystyki sprzedaży smartfonów potwierdzają te oczekiwania. W samym roku 2011 r. 33% sprzedanych telefonów to właśnie smartfony, a do końca 2014 r. ma to być nawet aż 55%. Nikt nie robił jeszcze statystyk, ile tego typu urządzeń kupowały przedsiębiorstwa jako smartfony firmowe. Faktem jest, że w dzisiejszych czasach telefon z Androidem, iOS czy Windows Mobile coraz częściej wykorzystywany jest do pracy.

Nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych już od poniedziałku

Nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych już od poniedziałku

Przypominamy, że już od najbliższego poniedziałku wchodzi w życie nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych. Przy tej okazji na łamach Gazety Prawnej pojawiła się krótka wypowiedź Michała na temat środków egzekucyjnych, którymi będzie mógł dysponować teraz GIODO. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Zapis do newslettera
Dodanie e-maila i potwierdzenie "Zapisz się" oznacza zgodę na przetwarzanie przez iSecure Sp. z o.o. podanego adresu e-mail w celu wysyłania newslettera z materiałami edukacyjnymi, a także o usługach, wydarzeniach, czy innych działaniach dotyczących naszej Spółki