iSecure logo
Blog

Prevent Magazine – zaprenumeruj już dziś

Prevent Magazine - zaprenumeruj już dziś
Kategorie

Już 15 maja bieżącego roku na świat przyjdzie nasze długo wyczekiwane dziecko – Prevent Magazine, a iSecure stanie się, oprócz firmy doradczej, także wydawnictwem.

Ciężko mi teraz powiedzieć kiedy dokładnie narodził się ten pomysł, ale jedno mogę stwierdzić na pewno – realizacja od koncepcji do efektu końcowego, w postaci zgrabnego pliku PDF z magazynem – trochę trwała. Dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy całego zespołu iSecure, a także pomocy ze strony naszych partnerów (tu szczególnie chciałbym podziękować firmie iKoncept, która odpowiedzialna jest za całą stronę graficzną i DTP Prevent Magazine) udało się.

Podobne wpisy:

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym Klientom i przyjaciołom, którzy na co dzień wspierają iSecure, wiele radości i ciepła, a także spełnienia marzeń w nadchodzącym roku

Współpraca z SGGW

Współpraca z SGGW

Tytuł dzisiejszej notki mówi sam za siebie. Tym razem nie będzie merytorycznie, a będzie o nas, o iSecure. Tak, stało się – rozpoczynamy współpracę z jedną z najbardziej znanych uczelni w Polsce – Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i jesteśmy z tego powodu bardzo dumni.

Obowiązki przedsiębiorcy internetowego w zakresie ochrony danych - wideo

Obowiązki przedsiębiorcy internetowego w zakresie ochrony danych – wideo

W poprzednim wpisie prezentowaliśmy slajdy z naszego wystąpienia podczas dziesiątej edycji katowickiego Spodka 2.0, tym razem natomiast zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo z tego wydarzenia. Miłego oglądania 🙂

Zapis do newslettera
Dodanie e-maila i potwierdzenie "Zapisz się" oznacza zgodę na przetwarzanie przez iSecure Sp. z o.o. podanego adresu e-mail w celu wysyłania newslettera z materiałami edukacyjnymi, a także o usługach, wydarzeniach, czy innych działaniach dotyczących naszej Spółki